پرش لینک ها
مشاهده
کشیدن

طراحی سایت با وردپرس یا برنامه نویسی php؟

مهم ترین دغدغه و سئوال برای اکثر افرادی که میخان کسب و کار آنلاین خودشون رو شروع کنند این هست که سایت خودشون رو با وردپرس راه اندازی کنند یا برنامه نویسی؟

اکثر شرکت هایی که طراحی سایت رو با سیستم اختصاصی انجام میدهند میگویند از وردپرس استفاده نکنید به این دلایل: وردپرس مشکل امنیتی داره – مشکل دیتابیس داره و یا هر مشکل دیگری. اما حقیقت این هست که الان بیش از 40 درصد سایت های دنیا با وردپرس طراحی شده اند پس این درست نیست که بگوییم وردپرس سیستم مدیریت محتوای خوبی نیست و موضوع دوم اینکه وردپرس یک سیستم اپن سورس است یعنی وقتی شما وارد سایت github میشوید یک صفحه ای برای وردپرس هست که میتوانید کدهای وردپرس را آنجا ببینید و از نظر امنیتی، سرعت، دیتابیس، یا هر مشکل دیگری که وجود داشته باشد هزاران برنامه نویس در دنیاهستند که این مشکلات را میبینند، مشکلات را حل میکنند و یک نسخه جدید از وردپرس با امکانات بیشتر آپلود میکنند و شما میتوانید استفاده کنید اما سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی این را ندارند و شما باید به اطلاعات و تخصص برنامه نویس همان شرکت فقط اعتماد کنید که متاسفانه یا افراد خبره بسیار کم هستند و از طرفی هزینه های بسیار بالایی را از شما خواهند گرفت که برای بسیاری از کسب و کارها قابل توجیه نیست.

موضوع دیگر بحث همکاری و ارتقا و پشتیبانی سایت هست که برای سایت های وردپرس شما براحتی میتوانید علاوه بر ارتقا سایت با شخص دیگری ادامه همکاری داشته باشید اما در سایت های کدنویسی شده شما باید از ابتدا تا انتها با همان شخص کار کنید چون معمولا برنامه نویسان سایت به دلیل حجم بالای کدهای سایت پشتیبانی سایت شمارا قبول نمیکنند و چنانچه شما به هر دلیلی تمایل به ادامه همکاری با برنامه نویس سایت خود را نداشته باشید باید با برنامه نویس جدید از ابتدا شروع کنید و مجدد هزینه راه اندازی سایت را پرداخت کنید.

قالب های بسیار زیادی برای سایت های وردپرسی وجود دارند که از لحاظ امکانات، دیزاین و … متفاوت هستند و شما میتوانید با سلیقه خود بهترین قالب را انتخاب کنید.

اما از کجا بفهمیم کدام قالب ها ی سایت وردپرسی خوب هستند؟

بهترین مرجع برای انتخاب قالب وردپرس سایت تمفارست هست (https://themeforest.net). معتبرترین قالب های وردپرس تحت نظارت یک تیم فوق العاده متخصص پس از بررسی های بسیار سخت در این سایت منتشر میشوند و شما میتوانید قالب های اصلی را به همراه پشتیبانی تیم سازنده از این سایت دریافت کنید و پرفروش ترین و جدیدترین قالب ها را متناسب با کسب و کار خود انتخاب کنید. برنامه نویسان این قالب ها افراد بسیار متخصصی هستند و آپدیت های قالب های خود را در این سایت منتشر کنند.

با توجه به این توضیحات شما ترجیح میدهید سایت خود را با وردپرس راه اندازی کنید یا مدیریت محتوای اختصاصی؟

پیام بگذارید

🍪 این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.