پرش لینک ها
مشاهده
کشیدن

.

.

شرکت طراحی و توسعه سایت بیسلند

شرکت طراحی و توسعه سایت بیسلند در سال 1398 با هدف راه اندازی بزرگترین فروشگاه اینترنتی محصولات سالم و طبیعی فعالیت خود را شروع کرد اما پس از مدت کوتاهی تصمیم گرفت ایده های بسیاری از مشتریان عزیز که تصمیم دارند کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنند به مرحله اجرا برساند. شاید مهم ترین دغدغه شما برای طراحی سایت انتخاب شرکتی باشد که بتواند مسولیت پذیر و وظیفه شناس باشد. ورود به دنیای اینترنت و داشتن سایت شاید خیلی آسان به نظر برسد و بسیاری تصور میکنند یک قالب آماده وردپرس هیچ کاری ندارد اما در واقع اینطور نیست بسیاری از موارد هست که موجب رشد و توسعه وبسایت میشود از راه اندازی اولیه وبسایت گرفته تا کسب رتبه و جایگاه مناسب در گوگل و تمام اینها نیاز به دانش و تجربه و البته مسولیت پذیری شرکت برای انجام تمام این موارد هست. خیلی از شرکت ها دانش را دارند اما متاسفانه در مرحله اجرا به دلیل عدم آشنایی مشتری خیلی از موارد را انجام نمیدهند و این موضوعی است که خود من با همکاری هایی که در زمینه طراحی سایت با چند شرکت داشتم متوجه شدم و بسیاری از سایت ها را میتوانم برای شما آنالیز کنم که بعنوان نمونه کار در شرکت های طراحی سایت وجود دارد که متاسفانه خیلی از موارد بهینه سازی انجام نمیشود و مشتری هم به دلیل نداشتن دانش در این زمینه متوجه نخواهد شد که البته کاملا هم حق دارید چرا که اگر این دانش را داشتید نیاز به همکاری با شرکت طراحی سایت نداشتید. هدف اصلی ما در بیسلند آشنا سازی شما از ابتدا با پروسه طراحی سایت، ورود محتوا، روش های سئو میباشد تا علاوه بر اینکه کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی میکنید ضمن به دست آوردن اطلاعات بتوانید خود بطور کامل در این زمینه مدیریت وبسایت خود را داشته باشید.

بیسلند چه خدماتی را به شما ارائه میدهد؟

ما در شرکت بیسلند سعی میکنیم که هر آنچه یک کسب و کار برای ورود به دنیای اینترنت و ایده تا فروش نیاز دارد به او ارائه دهیم.

مشاوره رایگان

برگزاری جلسات رایگان مشاوره تخصصی

طراحی سایت

طراحی اختصاصی وبسایت شما بصورت کاملا بهینه

گرافیک و تولید محتوا

طراحی عناصر گرافیکی و تولید محتوا با رعایت اصول سئو

پشتیبانی کامل

پشتیبانی کامل در تمام زمینه ها بعد از تحویل سایت

چرا بیسلند را انتخاب کنیم؟

ما در تیم بیسلند همواره در تلاش هستیم تا بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه میدهیم.

ما فقط برای شما یک سایت طراحی نمیکنیم، بیسلند به دنبال ارائه خدمات کامل و متمایز به مشتریان خود است. هدف ما رشد و گسترش کسب و کار شما در بستر اینترنت است و شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام میباشد. ارائه خدمات ما به مشتریان درصورت رضایت مشتری میتواند بصورت طولانی مدت و همیشگی باشد و به همین جهت سعی میکنیم تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم. آموزش و مشاوره در تمام زمینه ها به شما کمک میکند تا بتوانید نفر اول برند خود باشید.

99%
رضایت مشتری
100%
پشتیبانی
60+
تعداد وبسایت طراحی شده
10+
تجربه و تخصص

نحوه خدمات دهی شرکت بیسلند

دفتر مرکزی ما در استان خراسان رضوی و در شهر مقدس مشهد میباشد اما خدمات دهی شرکت بیسلند محدود به یک استان و شهر نیست و شما میتوانید در هر جای ایران هم بصورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری با استفاده از سایت و یا رسانه های ارتباطی از خدمات و پشتیبانی شرکت ما استفاده کنید.

جهت هر گونه سوال و یا مشاوره با ما تماس بگیرید: 09923473551

icon3

تحلیل نیاز مشتری

بررسی نیازهای مشتری و تحلیل سایت مورد نیاز مشتری

icon2

گرافیک اختصاصی

یک وبسایت باید در نگاه اول از لحاظ بصری مخاطب را جذب کند.

icon1

استاندارد سازی

طراحی سایت مطابق با استانداردهای گوگل

laptop

پشتیبانی

پشتیبانی قوی برای مشتریان. یکسال اول بصورت رایگان

با بیسلند تماس بگیرید.

تیم مشاوره حرفه ای برای راه اندازی و توسعه کسب و کار شما

0992-347-3551

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
community
برندهایی که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم
سبد تازه
ویلدستلیون
ادنیک
ان ال پی
چپه خری
🍪 این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.