پرش لینک ها
مشاهده
کشیدن

لیست سوالات متداول

پاسخ بسیاری از سوالات پرتکرار قبل و بعد همکاری با بیسلند

پرسش های متدوال طراحی سایت

قبل از هرگونه اقدام برای طراحی سایت بهتر است سایت مشابه را در حیطه سایت خود با جزئیات کامل مورد بررسی قرار دهید و در صورت اطلاعات بیشتر میتوانید از مشاوره اولیه و رایگان کارشناسان بیسلند استفاده کنید.

سایت های طراحی شده در شرکت بیسلند کاملا قابل توسعه و پشتیبانی هستند. بعد از تحویل اولیه وبسایت هر زمان بخواهید میتوانید درخواست کنید امکانات جدید به سایتتان اضافه شود.

طراحی سایت در بیسلند با وردپرس انجام میشود اما کاملا با نیازهای شما شخصی سازی میشود.

این سوال چالشی ترین سوال در طراحی سایت است. در سایت های وردپرس به دلیل اینکه قالب ها دموهای مختلف از یش تعریف شده ای دارند نسبت به سایت های کدنویسی که فقط از یک دمو اختصاصی سایت استفاده میکنند سنگین تر هستند اما مسئله مهم انتخاب کدنویس حرفه ای میباشد. بیشتر قالبهای وردپرس خارجی توسط بهترین تیم های طراحی سایت که حتا چندسال وقت گذاشته اند طراحی شده است و تعدادی فقط همان دموی اختصاصی را لود میکنند و سایت کاملا سبک میباشد اما اگر شما بخاهید از تیمی با همان میزان تخصص برای کدنویسی سایت استفاده کنید باید چند صد ملیون هزینه کنید که برای خیلی از کسب و کارها مقرون به صرفه نیست و از طرفی پیدا کردن تیمی با تخصص بالا بسیار مشکل است.

قالب های وردپرس به دلیل اینکه توسط تیم کاملا حرفه ای کدنویسی میشوند بدون باگ هستند اما شما در سایت های کدنویسی طی پروسه کار با سایت باید خودتان بررسی کنید و متوجه باگ ها و خطاها خصوصا در سایت های با امکانات پیشرفته تر شوید.

در سایت های کدنویسی شما از ابتدای کار تا آخر نیازمند همان تیم برای پشتیبانی سایت هستید و درصورتی که از عملکرد تیم رضایت نداشته باشید به دلیل اینکه خیلی از کدنویسان پروژه های همکار قبول نمیکنند شما مجبور به پرداخت هزینه از ابتدای کار هستید.

قالب های وردپرس به دلیل داشتن تیم حرفه ای که توسط بهترین شرکت وردپرس فروش قالب وردپرس (تمفارست) تایید میشوند کاملا اصولی و متناسب با ساختار گوگل کدنویسی میشوند اما با توجه به اینکه مشتری اطلاعاتی در زمینه کدنویسی سایت ندارد و نمیتواند نظارت دقیق بر کدهای سایت داشته باشد ممکن است خیلی از کدنویسان این مسئه را رعایت نکنند و سایت با ساختار نامنظم که مورد تایید گوگل نیست راه اندازی شود و سایت شما در نتایج گوگل رتبه خوبی کسب نکند.

بله دامنه یا آدرس سایت کاملا مستقل است و شما میتوانید بدون تغییر دامنه سایت با طراحی جدید خود رو داشته باشید. اگر سایت شما وردپرس با قالب مناسبی باشد به راحتی قابل ارتقا است اما چنانچه سایت قالب خوب و بهینه نداشته باشد کارشناسان ما قالب مناسب را به شما پیشنهاد میکنند و سایت شما مجدد با اطلاعات قبلی روی قالب جدید راه اندازی میشود.

زمانیکه شما در گوگل محصول یا عبارتی سرچ میکنید گوگل به ترتیب نتایجی را به شما نشان میدهد و تقریبا 80% کاربران فقط نتایج صفحه اول گوگل را چک میکنند پس اینکه محصول یا خدمات شما در صفحه اول گوگل باشد خیلی مهم است. اما گوگل بر اساس قوانین و الگوریتم ها سایت ها را به ترتیب خوب بودن اولویت بندی میکند و این اولویت بندی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. جزو بهترین های گوگل بودن کار آسانی نیست و نیاز به تخصص و دانش کافی از اصول سئو دارد. کارشناسان ما در تیم بیسلند به شما کمک میکنند تا بتوانید صفحه اول گوگل باشید و از رقبایتان متمایز شوید.

قیمت ها و تعرفه های طراحی سایت را میتوانید با جزئیات کامل در صفحه قیمت طراحی سایت مشاهده کنید و یا با شماره پشتیبانی بیسلند تماس بگیرید: 09923473551

بله شما هر شخصی سازی که بخواهید روی قالب وردپرس انجام میشود و شما نه تنها از یک سایت بلکه از هر تعداد سایتی که بخواهید میتوانید بخش های دلخواه را انتخاب کنید و سایت خود را کاملا شخصی سازی کنید.

🍪 این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.