پرش لینک ها
مشاهده
کشیدن

.

.

طراحی سایت در بیسلند

با توجه به رشد روز افزون عصر دیجیتال، امروزه بیشتر افراد نیازها و مایحتاج خود را از طریق اینترنت تامین میکنند. طراحی سایت اصلی ترین مرحله ورود به دنیای اینترنت و مهم ترین مرحله راه اندازی شروع کسب و کار شما در دنیای اینترنت است و با توجه به اینکه تعداد زیادی از کسب و کارها در این حوزه فعالیت دارند برای اینکه شما هم بتواند نقش خود را در این حیطه گسترش دهید و از رقبایتان عقب نمانید نیاز به یک سایت حرفه ای و تخصصی دارید. پس طراحی وبسایت شما اهمیت خیلی زیادی دارد. ما در بیسلند این موضوع را به خوبی درک کرده ایم و با مهارت و تجربه کافی از ابتدای راه اندازی کسب و کار شما در کنارتان خواهیم بود. اما دسته دوم مشتریانی هستند که قبلا سایت طراحی کرده اند و نیاز به تغییر و ارتقا دارند. برای این دسته عزیزان در صورتی که سایتشان با وردپرس راه اندازی شده باشد تمامی موارد اصولی پیشنهاد شده و مطابق با نیاز کارفرما سایت را ارتقا خواهیم داد.

ویژگی های طراحی سایت بیسلند

تمام آنچه برای طراحی یک سایت عالی نیاز است

icons8 web design 64 1

طراحی گرافیکی اختصاصی

طراحی اختصاصی گرافیک سایت با بررسی دقیق نیاز مشتریان

icons8 website 64

امکانات کامل

تمام امکانات لازم برای مدیریت و توسعه وبسایت

icons8 analysis 64

سئو و بهینه سازی سایت

رعایت تمامی استانداردهای سئو در تولید محتوا و رنکینگ گوگل

icons8 development 64

آموزش و پشتیبانی

آموزش پنل مدیریت سایت و پشتیبانی در تمامی مراحل توسعه

طراحی سایت با بیسلند را شروع کنید

تاثیر طراحی سایت در کسب و کار شما

امروزه با گسترش کسب و کارها در فضای اینترنت بیشتر افراد نیازهای خود را از طریق این بستر فراهم میکنند. شاید اگر چند سال قبل شخصی قصد داشت خرید اینترنتی انجام دهد با کلی شک و تردید اینکار را انجام میداد یا اگر میخاست خدمتی انجام دهد به آنچه در گوگل جست و جو کرده بود اکتفا نمیکرد و بصورت حضوری هم بررسی میکرد اما قسمت مهم در این شک و تردیدها این بود که باز هم گام اول برای نیاز خود را در فضای اینترنت جست و جو میکرد. اما امروزه با بسترسازی اعتماد در این چند سال افراد به این باور رسیده اند که نیازها و مایحتاج خود را از طریق گوگل و سایر شبکه های اجتماعی تامین کنند. طراحی سایت اولین قدم ورود شما به فضای اینترنت است و پس از آن شما نیاز به محتوای خوب و اصولی دارید تا بتوانید مخاطب و بازدید کننده بیشتری را به سمت سایت خود هدایت کنید. پس از آن نیاز به بالابردن سرعت و امنیت وبسایت خود دارید و معرفی سایتتان به گوگل تا بتوانید مخاطبان سایت خود را بیشتر گسترش دهید و در نهایت استفاده از دیجیتال مارکتینگ برای تبدیل مخاطب به مشتری. ما در شرکت بیسلند در تمامی این مراحل کنارتان هستیم و علاوه بر آموزش و مشاوره تمام این موارد را برایتان بصورت حرفه ای انجام خواهیم داد.

seo ser

مراحل کار با بیسلند

با بیسلند کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید.

اولین قدم برای شروع همکاری با بیسلند برگزاری جلسات مشاوره تخصصی است. در این جلسات اهداف کسب و کار شما بررسی شده و بهینه ترین راه کار برای ورد به فضای اینترنت به شما داده میشود. در بیسلند تمامی موارد و امکانات فنی سایت در راستای اهداف کاربر مورد بررسی قرار میگیرد و وبسایت شما بصورت کاملا تخصصی طراحی میشود.

پس از برگزاری جلسات مشاوره و نیازسنجی کسب و کار شما نوبت به راه اندازی و طراحی سایت میرسد و شما میتوانید سایت را مطابق با امکانات مورد نظر خود تست و بررسی کنید و چنانچه نیاز به تغییر باشد مطابق با خواسته کارفرما تغییرات اعمال میشوند.

پس از طراحی سایت مهم ترین قسمت وارد کردن اطلاعات سایت مطابق با اصول سئو میباشد. همکاران ما در بیسلند به شما آموزش میدهند چطور محتوای اصولی را وارد سایت خود کنید تا بتوانید رتبه بهتری در گوگل کسب کنید و مشتری بیشتری را به سمت وبسایت خود هدایت کنید و با محتوای جذاب کاربر را در سایت خود نگه دارید. تمامی این موارد و حتا در صفحه اول گوگل قرار گرفتن موجب رشد و گسترش کسب و کار شما میشود.

بعد از مرحله تولید محتوا نیاز است سایت شما توسط گوگل شناخته شود و شما بتوانید بازدید کننده های بسیاری را جذب سایت خود نمایید. ابزارهای زیادی هستند که به شما کمک میکنند و ما در بیسلند وبسایت شما را از لحاظ بهینه بودن، سرعت، امنیت و ابزارهای سئو توسعه میدهیم.

شاید مهم ترین دغدغه هر کارفرما پس از راه اندازی کسب و کارش تیم پشتیبانی باشد تا در صورت وجود هر گونه سوال، تغییر یا توسعه بتواند با خیال راحت به مسیر پیشبرد اهدافش ادامه دهد. ما در بیسلند در تمامی مراحل کنارتان هستیم.

چرا باید طراحی سایت خود را به بیسلند بسپاریم؟

خدمات طراحی سایت در بیسلند

مهم ترین مسئله در طراحی سایت جذب مخاطب است و برای مخاطب بیشتر، سایت باید ساختار بهینه برای گوگل داشته باشد و علاوه بر ساختار سایت، محتوا نیز با رعایت کامل موارد سئو و بهینه سازی در سایت شما درج شوند. بیسلند به تمام این موارد آشنا بوده و به شما کمک میکنیم تا گوگل هم سایت شما را سایت خوبی بداند و بتوانید رتبه و جایگاه مناسبی در گوگل داشته باشید.

پنل مدیریت

شما خیلی راحت میتوانید وبسایت خود را مدیریت کنید.

سرعت بالا

سرعت بالای سایت با رعایت موارد مهم و کلیدی برای گوگل

امنیت بالا

رعایت تمام موارد امنیتی در سایت شما

رشد و توسعه

امکان توسعه وبسایت هر زمان بخواهید.

با بیسلند تماس بگیرید.

تیم مشاوره حرفه ای برای راه اندازی و توسعه کسب و کار شما

0992-347-3551

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
community
— پیش از اولین تماس بدانیم

بیسلند فقط یک شرکت طراحی سایت نیست تیم ما از ابتدا راه اندازی کسب و کار آنلاین تا فروش کنارتان خواهند بود. همکاری با بیسلند به معنی دسترسی شما به تجربه و دانش متخصصینی است که از ایده تا فروش کنار شما خواهند بود.

طبق منبع W3Techs در سال 2021 میلادی بیش از 64.1% از کل وبسایت های جهان را ورد پرس تشکیل میدهد. انعطاف پذیری بالا، سرعت راه اندازی سایت، قالب های بهینه و تست شده، پنل مدیریت و رابط کاربری ساده موجب شده تا وردپرس بهترین انتخاب برای بیشتر کسب و کارها باشد.

با توجه به گسترش رسانه های اجتماعی نیاز به جلسات حضوری نیست و مهم نیست شما کجا زندگی میکنید. فرآیند اجرای پروژه در بیسلند به سادگی برنامه ریزی شده و حتی مشتریان عزیزی که در مشهد هستند نیز میتوانند بدون جلسات حضوری پروژه خود را شروع و راه اندازی کنند.

Design
🍪 این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.